"Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki"

Martyna Wojciechowska

Oferujemy

Oferujemy szeroki zakres usług turystycznych, w tym wyjazdy skierowane zarówno do grup jak i turystów indywidualnych. Naszą specjalizacją jest organizacja różnego rodzaju wyjazdów oraz eventów dla klientów korporacyjnych. Jeśli potrzebujecie partnera, który przygotuje niebanalny wyjazd motywacyjny dla klientów lub nietuzinkowy wyjazd integracyjny dla pracowników, to trafiliście pod dobry adres. Dla klientów indywidulanych mamy bogatą ofertę wyjazdów opartych na katalogach przygotowanych przez polskich touroperatorów. A dla tych, którzy wolą wyjazdy niestandardowe, przygotuje-my program "szyty na miarę".  

Wyjazdy motywacyjne

Przygotowujemy programy tak, aby skutecznie pomagały w tworzeniu bliskich relacji na linii Firma-Klient i promowa-niu wartości ważnych dla firmy. Jednocześnie staramy się przygotować programy tak, aby ich uczestnicy wywieźli z wyjazdów  wiele miłych wspomnień, nie zapominając o:

  • nazwaniu i dostosowaniu programu do osiągnięcia określonego celu
  • zawarciu w programie elementów zaskoczenia i nagrody
  • promowaniu wizerunku firmy

Konferencje, szkolenia, eventy 

Rozpoczynając przygotowania do organizacji konferencji lub eventu przede wszystkim uważnie dobieramy  miejsce w którym ma być ono zorganizowane. Różne miejsca dają różne możliwości. Organizujemy imprezy w pałacach, zamkach, ultranowoczesnych budynkach, ekskluzywnych klubach, posiadłościach wiejskich i wszelkiego rodzaju centrach kongresowych i wystawowych. Zapewniamy sprzęt techniczny i audiowizualny, rozrywkę, pokazy, transport, catering, dekoracje i globalną produkcję imprezy. Po prostu powiedzcie nam, czego potrzebujecie, a my skoordynujemy i realizujemy Wasze wydarzenie z profesjonalizmem, precyzją i kosztem dostosowanym do Waszego budżetu.

Wyjazdy nagrodowe 

Jeśli chcecie w szczególny sposób podziękować swoim Klientom, Konrahentom lub Pracownikom, to wyjazd grupowy lub indywidualny jest zawsze dobrym pomysłem, który zostanie przez każdego pozytywnie oceniony.

Dla wyjazdów indywidualnych proponujemy zakup Bonów Wakacyjnych, które obdarowani będą mogli wykorzystać w najbardziej dogodnym dla siebie czasie na rodzinny wyjazd urlopowy. 

Wyjazdy integracyjne 

Wyjazd integracyjny ma być przede wszystkim dobrą zabawą. Odpowiedni czas + miejsce + szalone atrakcje, to gwarancja udanej imprezy. Program uzupełniony być może przez zajęcia team-buildingu, warsztaty tematyczne oraz elementy CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu). Promujemy włączanie do programów wyjazdów integracyjnych różnych form pomocy lokalnej społeczności. Takie zadania pomagają pracownikom jeszcze bardziej zidentyfikować sie z firmą. 

Wyjazdy na targi

Oferujemy kompleksową organizację usług związaną z uczestnictwem w targach branżowych. Dokonujemy rezerwacji przelotów, hoteli oraz usług dodatkowych. Na życzenie Klienta dokonujemy także rejestracji na targi.