„W dzisiejszych czasach prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu.

  Wyjazdy    dla klientów prywatnych

Jeśli planujecie swoje wakacje, wypad z przyjaciółmi,  podróż poślubną czy "babski" weekend, zapraszamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę bez względu na to, czy jedziecie tylko we dwoje czy całą  grupą. Może być to zarówno krótki wyjazd do jednego z miast europejskich, jak i podróż w najdalsze zakątki świata.  Przy przygotowaniu propozycji korzystamy z oferty polskich touroperatorów albo składamy wszystkie elementy podróży tak, aby przygotowana oferta spełniała Państwa życzenia pod względem atrakcyjności programowej i cenowej. Jeśli nie macie czasu i ochoty siedzieć godzinami w internecie wyszukując ofert, skorzystajcie z naszej wiedzy i doświadczenia. 

Wyjazdy  rodzinne 

Znamy hotele przystosowane do przyjmowania najmłodszych gości, oraz oferujących liczne atrakcje dla całych rodzin.

Podróże poślubne

W podróż poślubną można się wybrać na rajską wyspę albo na ..... Bagna Biebrzańskie. Nieważne jest gdzie, ważne z kim.

Podróże szyte na miarę

Jeśli oferta touroperatorów nie spełnia Waszych oczekiwań, złożymy Wam wyjazd  tak, aby idealnie pasował do Waszych upodobań. 

Wypady z przyjaciółmi

Jeśli chcecie wyrwać się z miasta i szukacie przygody, podajcie nam swoje oczekiwania, a my wrócimy do Was z propozycjami.

Rezerwacja przelotów, hoteli ....

Oferujemy pełen zakres usług podsta-wowych takich jak sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz organizacja transportu naziemnego.

Ubezpieczenie turystyczne

Jesteśmy autoryzowanym agentem TU ERGO Ubezpieczenia Podróży, oferującego szeroki zakres  ubezpieczeń turystycznych.